Wracamy do planowania wyprawy!

Ostatnie dwa miesiące były bardzo intensywne. Poukładanie spraw po powrocie z zimowania na Spitsbergenie zajęło mi dużo czasu, nie wspominając o ponownej adaptacji do polskiego klimatu i nieco zwariowanego tempa życia. Teraz sytuacja jest bardziej ustabilizowana, dołączył do nas Biegun, szczeniak urodzony w Polskiej Stacji Polarnej w Hornsundzie, i możemy znowu myśleć o planowaniu wyprawy przez Amerykę Południową.

W związku z tym szukamy sponsorów! Każda firma, która widzi potencjał reklamowy w naszym przedsięwzięciu, jest mile widzianym partnerem! A korzyści są oczywiste: piesza wyprawa przez kontynent i kilkanaście miesięcy w podróży oznacza bardzo duży zasięg medialny, także międzynarodowy. O tym, że nam się uda, jesteśmy całkowicie przekonani. Przetrwaliśmy odległość, która nas dzieliła przez wiele miesięcy, jesteśmy zdeterminowani, żeby osiągnąć cel, a przede wszystkim: nasza praca i podróże dobrze nas przygotowały do pokonywania kolejnych trudności.

Oferujemy stałą obecność w mediach społecznościowych, zdjęcia produktowe w wybranych miejscach do użytku sponsora, wzmianki w podziękowaniach, umieszczenie logotypu w zakładce „Partnerzy” wraz z linkiem do strony i kilkuzdaniowym wprowadzeniem na temat działalności. Z przyjemnością spotkamy się także z pracownikami, przed i po wyprawie, a wzmianka o naszych partnerach znajdzie się w książce, którą planujemy wydać po powrocie, oraz w krótkim filmie – relacji z podróży. Możemy także przyjąć do testów sprzęt wyprawowy, a uwagami będziemy dzielić się na bieżąco.

Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *